В първия си мач от втория полусезон хандбалистите на Осъм стартираха с изразителна победа над отбора на Добруджа с резултат 36-18
Домакините от Ловеч започнаха срещата пределно мобилизирани в защита и логично водеха в резултата. Юношата Никола Христов показа добра игра, Вальо Гачев и Преслав Станчев отбелязваха добри попадения, като Станчев завърши мача с рекордните 21 гола. Няколко пропуска на контраатака не позволиха ловчанлии да водят с още по-голяма разлика на полувремето, което завърши с резултат 16-9.
През второто полувреме разликата се увеличаваше, като отново домакините играеха по-добре Кузе, Игнатов, Симеонов и А.Илиев бяха в синхрон в защита и с бързи контраатаки домакините натрупаха преднина. Много добри спасявания на вратата показа Георги Тодоров през второто полувреме.

В средата на втората част в игра влязоха всички юноши на отбора, като се понравиха на публиката с играта си. Даниел Иванов отбеляза красиви попадения, голове вкараха Станислав Тодоров и Преслав Георгиев. Всички играеха с голям хъс и желание,като зарадваха ловешката публика със своето представяне.