На 18 декември 2019 година в Многофункционална спортна зала в ПЕГ „Екзарх Йосиф Първи“ – Ловеч,  се проведе традиционен коледен турнир по футбол на малки врати, за ученици ІІІ – ІV клас, организиран от Община Ловеч и Областен съвет на Български футболен съюз-Ловеч.

В него взеха участие Средно училище „Тодор Кирков”; Основно училище „Христо Никифоров”; Основно училище „Проф. Димитър Димов” и  Основно училище „ Св. Св. Кирил и Методий” – с. Александрово.

След изиграните зрелищни двубои купата на Община Ловеч спечели отбора на ОУ „Проф. Димитър Димов”,  която беше връчена от Цветан Георгиев – замесник-кмет на Община Ловеч, на второ място се класира отбора на СУ „Тодор Кирков”, на трето място е отборът на ОУ „Христо Никифоров” и четвърти се нареди отборът на ОУ „ Св. Св. Кирил и Методий”. Медали, грамоти и топки и предметни награди получиха отборите  класирали се от 1-во до 3-то , а класиралият се отбор на 4-то място получи грамота и топка и предметни награди, осигурени от Община Ловеч.