Отборът на „SENSHI – до – Ловеч“ спечели първо място в крайното класиране на Национална купа по киокушин, която се проведе на 6-и и 7-и ноември в Шумен, съобщиха от клуба. Ловешкият тим се пребори с конкуренцията на още 25 клуба, които имаха представители във всички възрастови категории – деца, юноши и девойки младша и старша възраст, мъже и жени.
SENSHI – до – Ловеч“ може да се гордее и с призьорка в категорията „Най – техничен боец“ – нейното име е Ивана Нечова. Детелина Семова – спечели златен медал в категория девойки старша възраст, Станислав Радев извоюва бронзов медал при мъже.
Треньори – Евгени Енчев и Данчо Рачев.

Битките, организирани от Българската карате киокушин федерация и „Киокушин Шумен“, се проведоха в зала „Младост“ при спазване на всички противоепидемични мерки и без допускане на публика. В състезанието взеха участие над 240 каратеки.
Ловешкия клуб спечели купа “Шумен” с най-много златни медали
Ивана Нечова – 2 златни медала в две възрастови групи – девойки старша възраст и жени, също и купа за най-техничен състезател