dts elit 260626 „Елит“ отбеляза 20 години с концерта „Растем с ритъма“В Драматичен театър – Ловеч се проведе концертът „Растем с ритъма“ с участието на Детски танцов състав „Елит“, Детска танцова школа „Елит“ и Фолклорна формация „Елит“.

Сред официалните гости на събитието беше заместник-кметът на Община Ловеч д-р Алдин Начков.

Концертът отбеляза 20 години от създаването и творческото развитие на формацията – две десетилетия, през които стотици деца са израснали с магията на българския фолклор, ритъма на танца и сценичното изкуство.

Публиката се наслади на богата програма, изпълнена с настроение, енергия и професионализъм от младите танцьори.

Вашият коментар