На 26 май 2022 година в Спортната зала в Ловеч се проведе Общинско първенство по борба, организиран от Община Ловеч и СК „Борба“-Ловеч. В него взеха участие 35 борци от осем ловешки училища

След оспорвани и атрактивни схватки класирането е следното:

Трето място заеха борците училище „Свети Седмочисленици“, Второ място за ОУ „Васил Левски“, а шампиони станаха възпитаниците на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Наградите на победителите бяха връчени от д-р Димитър Димитров – директор на дирекция “Образование, здравеопазване, култура и туризъм”.

Най-техничен състезател стана Александър Григоров  от ОУ “Проф. Димитър Димов“, а най -резултатен състезател е Иса Аксинов от ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“.

СК „Борба“- Ловеч благодари на Община Ловеч за предоставените награди и за съдействието за да се проведе това състезание.