Състезателите на Волейболен клуб “Осъм” – Ловеч победиха с 3:0 гейма в много красива и зрелищна игра отбора на Козлодуй в първият мач от първенството на БФВ за сезон 2022/2023. Подкрепяни от вярната си публика в Спортната зала на Профилирана езикова гимназия “Екзарх Йосиф I”, ловчалии взеха и трите гейма със сериозни разлики: 25:13,  25:15 и  25:20.

И през трите гейма, още в тяхното начало състезателите на “Осъм” се откъсваха бързо от съперниците и завършиха уверено всеки от тях, като не дадоха възможност на съперника да развие играта си.

В подкрепа на ловешкия тим и за удоволствие на публиката, много талантливите и обещаващи музиканти от “Ветера” направиха мини концерт преди началото на срещата и в паузите между геймовете.

Съставът на ловешкия „Осъм“ – Гавазов, Иванов, Андреев, Евтимов, Василев, Кателиев, Данов, Димитров, Абдилов, Иванов и Кочев. Гостите от ВК Козлодуй: Кюланов, Цолов, Маринчев, Илиев, Иванов, Воденичарски.