Възпитаниците на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ станаха победители в общинското първенство по борба в Ловеч, което се проведе на 27 октомври 2022 година от 14.00 часа в Спортна зала – Ловеч.  Надпреварата е организирана от Община Ловеч и СК „Борба“ – Ловеч. В нея взеха участие 40 борци от пет ловешки училища, в това число и четири момичета.

След оспорвани и атрактивни схватки класирането е следното:

Трето място заеха борците от  ОУ „Васил Левски“ , второ място е за ОУ ,,Димитър Димов“, а шампиони станаха възпитаниците на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“. Наградите на победителите бяха връчени от Иван Иванов – гл. експерт „Младежки дейности и спорт“ в Община Ловеч.

Като най-техничен състезател бе определен Габриел Радевски от ПМГ, а най- резултатен състезател е Александър Григоров от ОУ ,,Димитър Димов“.

СК „Борба“- Ловеч благодари на Община Ловеч за предоставените награди, както и за усмивките на децата.