orientiranelovech2505153Йоан Филипов спечели по най–убедителният начин шампионската титла по планинско бягане за юноши младша възраст! Той победи вторият в класирането с повече от една минута и по този начин повтори миналогодишният успех на съотборника си Георги Гергов, който също спечели шампионската титла за тази възраст.

Приятна изненада поднесе Стефан Йорданов, който се нареди на 3-то място в същата възрастова група, третият състезател на клуба от Ловеч при юношите – Добромир Добрев се класира на 16 място.

При девойките младша възраст Симона Банева зае 12 място. В групата на момичетата до 16 години – Маргарита Цанкова е на 8 място, а Бетина Бонева завърши на 12 място.

orientiranelovech2505151   На 27.05.2015г. ще се проведе Националният шампионат по планинско бягане за мъже, жени, юноши и девойки старша възраст. ССК „Стратеш Атлетик“ ще има представители във всички възрастови групи и очакванията са, че ще бъдат спечелени 3 – 4 нови медала