Състезателите на спортен клуб „Роксмайл“ – Ловеч, спечелиха един златен, един сребърен и един бронзов медал от Националния турнир по акробатичен рокендрол във Варна. Това стана на 3 юни 2023 г. в многофункционалната спортна зала “Владислав Варненчик”. Клубът се представи с почти пълен състав.

Шампиони в своята категория отново стана състезателната двойка на „Роксмайл“  Христо Николов – Йонислава Блажева. При големите индивидуални класове сребърен медал завоюва Теменуга Монова, а бронз спечели Теодора Русчева.

При по-малките Росина Нановска зае 4 място, Симона Георгиева 7 място, а Ивайла Цачева зае 9 място. В категория „Деца“ Десислава Дечева се нареди на 4 място, Рая Димитрова зае 8 място, а Вяра Зоркова се нареди 18. При най-малките Вяра Симеонова се представи много добре, като зае 8 място.