В трите дни на детския спортен празник ”Пламъчета сини” взеха участие над 150 деца от училищата в Ловешка област: ОУ „В. Левски“-гр.Ловеч, ОУ”Проф.Д.Димов”-гр.Ловеч, СОУ „Т.Кирков“ –гр.Ловеч, СОУ „Св.Кл. Охридски”-гр.Ловеч, ОУ „Хр. Никифоров”-гр.Ловеч, СОУ „П.Пипков“- гр.Ловеч, ОУ”Св.Св. К. и Методий”-гр.Ловеч, ОУ „Хр.Ботев“-с.Глогово, ОУ „В.Априлов“-с.Градежница, ОУ”В.Левски”-с.Български извор и  СОУ”В.Левски”-гр.Ябланица

                                       СПАРТАКИАДА 9.05.2012 г.

 Лека атлетика

                                                 50 м. момичета І-ІІ клас                                             Резултати

1. Ерика Младенова Момчилова                            – ОУ „Хр.Ботев“-с.Глогово                         8.45“

2. Ана-Мария Пламенова Петрова                        – ОУ „В.Левски“-Ловеч                               8.74“  

3. Веселина Бойкова Караиванова                        – ОУ „В. Левски“-Ловеч                              8.92“

 

50 м. момчета І-ІІ клас

1. Павел Пламенов Пейков                        – ОУ „В. Левски“-Ловеч                              8.16“  

2. Преслав Ивайлов Стоянов                     – ОУ „В. Левски“-Ловеч                              8.60“  

3. Иван Иванов Данов                                – ОУ”Проф.Д.Димов”-Ловеч                      8.62“

 

 

50 м. момичета ІІІ-ІV клас

 

1. Вяра Мартинова Хараламбиева             – ОУ „В. Левски“ –Ловеч                            7.90“

2. Радостина Адамова Рашева                    – ОУ „В.Априлов“-с.Градежница              8.31“

3. Деница Драгомирова Дойчева              – ОУ”Проф.Д.Димов”-Ловеч                      8.34“

 

 

50 м. момчета ІІІ-ІV клас

 

1. Георги Цветомиров Йотов                     – СОУ „Т.Кирков“ –Ловеч                          7.53“

2. Евилин Асев Юлиянов                           – ОУ „В.Левски”-Ловеч                              7.56“

3. Денис Вероников Русинов                    – ОУ „Хр.Ботев“-с.Глогово                         7.96“

 

 

Дълъг скок – момичета І-ІІ клас

 

1. Цветелина Пламенова Герганова          – ОУ „В. Левски“-Ловеч                              3.11м.

2. Ана-Мария Пламенова Петрова                        – ОУ „В.Левски“-Ловеч                               3.09м.

3. Гюлтян Селяйдинова Исинова              – СОУ „П.Пипков“- Ловеч                          2.94м.

 

 

Дълъг скок – момчета І-ІІ клас

 

1. Павел Пламенов Пейков                                    – ОУ „В. Левски“-Ловеч                              3.46м.

2. Кристиян Красимиров Кирилов                       – ОУ”Проф.Д.Димов”-Ловеч                      3.38м.

3. Иван Иванов Данов                                – ОУ”Проф.Д.Димов”-Ловеч                      3.14м

Дълъг скок – момичета ІІІ-ІV клас

 

 

1. Кристина Емилова Георгиева                – СОУ „Т.Кирков“ –гр.Ловеч                     3.53м.

2. Йоанна Николаева Цачева                     – ОУ „В.Левски“-гр.Ловеч                          3.46м.

3. Вяра Мартинова Хараламбиева             – ОУ „В. Левски“-гр.Ловеч                         3.40м.

 

 

Дълъг скок – момчета ІІІ-ІV клас

 

1. Митко Калинов Иванов                          – ОУ „В.Априлов“-с.Градежница              3.71м.

2. Денис Вероников Русинов                    – ОУ „Хр.Ботев“-с.Глогово                         3.70м.

3. Евилин Асев Юлиянов                           – ОУ „В.Левски”-гр.Ловеч                          3.69м.

 

 

Народна топка – І-ІІ клас

 

  1. ОУ” В. Левски”-гр.Ловеч
  2. ОУ „Хр. Никифоров“-гр.Ловеч

 

Народна топка – ІІІ-ІV клас

 

  1. ОУ”В.Левски”-гр.Ловеч
  2. ОУ „Хр. Никифоров”-гр.Ловеч

 

Футбол – І-ІІ клас

 

  1. ОУ”В.Левски”-гр.Ловеч
  2. СОУ”В.Левски”-гр.Ябланица
  3. СОУ „Т. Кирков“-Ловеч

 

Футбол – ІІІ-ІV клас

 

  1. ОУ „Проф. Д. Димов“-гр.Ловеч
  2. ОУ „В.Априлов“-с.Градежница
  3. ОУ”В.Левски”-гр.Ловеч

 

 

                  “БЪРЗИ, СМЕЛИ, СРЪЧНИ” 10.05.2012 г.

 

  1. ОУ” В. Левски”-гр.Ловеч

 

 

                                         ЩАФЕТА – 11.05.2012 г.

                        I-ва серия I-ви клас

  1. ОУ” В. Левски”-гр.Ловеч
  2. OУ“Проф. Д. Димов”-гр.Ловеч
  3. СОУ „Св.Кл. Охридски”-гр.Ловеч

 

II-ра серия  II-ри  клас

  1. ОУ” В. Левски”-гр.Ловеч
  2. OУ“Проф. Д. Димов”-гр.Ловеч
  3. ОУ”Св.Св. К. и Методий”-гр.Ловеч
  4. СОУ „Св.Кл. Охридски”-гр.Ловеч

 

       III-та серия III-ти клас

1.   ОУ” В. Левски”-гр.Ловеч

  1. OУ“Проф. Д. Димов”-гр.Ловеч
  2. СОУ „Св.Кл. Охридски”-гр.Ловеч

 

     IV-та серия-представителни отбори

  1. ОУ „В.Левски”-гр.Ловеч
  2. ОУ „Хр. Никифоров“-гр.Ловеч
  3. OУ“Проф. Д. Димов”-гр.Ловеч
  4. ОУ”Св.Св. К. и Методий”-гр.Ловеч
  5. СОУ „Св.Кл. Охридски”-гр.Ловеч

 

Преходната купа на името на Розка Манова се дава всяка година за комплексно класиране от трите дни на състезанието.За пореден път учениците от ОУ ”В.Левски” – Ловеч, показаха най-добри резултати и заслужено спечелиха купата.

 

Сподели с:


3 коментара

  1. Поздравление за победителите и всички участници в тези толкова интересни състезания за малките спортисти ! :))

Вашият коментар