В Ловеч се проведе Общинско първенство по борба, в което взеха участие 55 състезатели, представители на 8 училища от града.  Състезанието се състоя на 10.10.2018 г. от 14.00 часа в Спортната зала – Ловеч. За първи път в надпреварата се включиха и девойки.

След оспорвани и интересни схватки бяха определени медалистите във всяка една от 12-те категории.  Трето място в отборното класиране заеха състезателите от ПГИТУ, втори се подредиха  учениците от ОУ,,Васил Левски, а носители на купата на Община Ловеч са младите борци от ОУ,,Св. Св. Кирил и Методий“.

За най-техничен състезател беше определена ученичката от ПГМЕТ Ралица Данаилова, която постигна четири чисти победи.

Призът за най-резултатен състезател получи ученикът  от ОУ,,Васил Левски“  Радостин Василев, победител в кат. 66 кг.

Наградите за победителите бяха осигурени от Община Ловеч, връчени лично от  зам.-кмета Венцислав Христов.