«

»

мар. 12 2014

Разпечатай това Публикация

21 отборa и 9 индивидуални участника продължават във втори кръг на граматическото състезание „Как се пише?!”

Прочетено1235пъти

gramsastezanie1303142На 10. 03. 2014 г. се проведе първият кръг от граматическото състезание „Как се пише?!” Участваха 28 отбора и 15 индивидуални участници. Те имаха на разположение 30 минути, за да открият сред 22 изречения тези, в които не беше допусната правописна грешка.

 Във втория кръг на 17 март – граматика, ще продължат 21 отбори и 9 индивидуални участници, допуснали до 3 грешки.

Отбори, допуснати до втори кръг:

ГЧЕ „Екзарх Йосиф I”

IX кл.

Пламена Красимирова Илиева       

София Тихомирова Цветанова

Теодора Пламенова Кънева

 

gramsastezanie1303141X кл.

Ивайло Георгиев Ганчев

Мартин Георгиев Карамишев   

Теодора Стефанова Иванова

Християн Йорданов Зърков      

 Иванета Илиянова Данаилова    

Михаела Пламенова Петкова

Поля Пламенова Пенчева

 

XI кл.

 Ралица Сашкова Тодорова

Цветелина Стефанова Стефанова

 Инна Росенова Стоянова

Йоана Миленова Иванова

Николета Йовкова Хумбаджиева

 Биляна Латинова Микова

Деница Дачева Дянова

Мартина Христова Колева

 Даяна Николаева Динова

Надежда Искренова Тодорова

Станислав Валентинов Христов

 Калина Пенкова Конишева

Мария Момчилова Врайкова

Цветозара Станиславова Славоева

 Божидар Михайлов Маринов

Йоана Цветомирова Йотова

Стела Атанасова Йорданова

 

XII кл.

 Василена Славева Тодорова

Моника Георгиена Хитова   

  

 Природо-математическа гимназия 

VIII кл.   

 Ирина Валентинова Христова

Никол Радославова Димитрова

Сузан Бюлентева Фикриева

 

IX кл.

 Александра Ивилинова Йовкова

Лили Цветанова Стефанова

Никол Атанасова Атанасова

 

X кл.

 Галин Станимиров Минков

Петър Борисов Жилев

 Десислава Николаева Василева

Цветелина Дилянова Сърменова

 Зорин Христофоров Мончев

Петър Миленов Цветков

 

XI кл.

 Георги Иванов Найденов

Грета Иванова Букарева

Марина Димитрова Крачолова

 

XII кл.

 Любов Евгениева Николова

Ростислава Радославова Русанова

Севдие Нурхидинова Коджахасанова

 Ирина Анатолиева Бакърджиева

Надя Богомилова Стоенчева

Росена Борисова Атанасова

 Елица Светлинова Стоянова

Каролина Андреева Колева

Мартин Пламенов Папазов

 Емил Веселинов Мишев

Кристина Антонова Ненкова

Тина Венциславова Илиева

 

Индивидуални участници, допуснати до втори кръг:

 ГЧЕ „Екзарх Йосиф I”

X кл.

 Венцислава Петрова Монева

Вяра Валентинова Искрова

Стела Венелинова Радева

Цветослав Георгиев Иванов

 

XI кл.

 Ивайло Руменов Цацов

Преслав Николаев Апостолов

 

Природо-математическа гимназия

 XII кл.

 Даниел Пламенов Пенчев

 

ПГВМ „Проф. д-р Д. Димов”

 Каролина Пламенова Кирилова

Симеон Бориславов Симеонов

Постоянен линк към тази тема: http://lovechtoday.eu/21-%d0%be%d1%82%d0%b1%d0%be%d1%80a-%d0%b8-9-%d0%b8%d0%bd%d0%b4%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d1%83%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%b8-%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4/

%d блогъра харесват това: