rocksmile1806161На 18 юни Ловеч беше домакин за 25-ти път на състезание по акробатичен рокендрол! Турнирът се проведе в спортната зала, като участие взеха повече от 90 деца! Състезателите на “Роксмайл” спечелиха златото във всеки клас, където имаха спортни двойки! Дебютантите в клас “Мини Деца” Христо Николов – Гергана Атанасова спечелиха златните медали и купата.

В клас “Деца” златото и купата спечели двойката на “Роксмайл” Николай Петков – Кристина Христова.

Сребърни медали за Георги Конов – Теменуга Монова, а пълната хегемония на ловешкия клуб допълниха Цветомир Маринов – Зорница Заимова, които спечелиха бронзовите медали! В същия клас 7 място заеха Александър Абгелов – Ралица Христова, а 8 станаха Веселин Читинов – Моника Раевска.

В клас “Юноши” шампион стана двойката на “Роксмайл” Александър Иванов – Цветина Нацева. Бронзовите медали тук завоюваха Владислав Мишев – Мария Цанова, Павел Велков – Бетина Бумова заеха 5 място, а шести останаха Никола Кушев – Мариела Ингелска.

Формацията на “Роксмайл” Ловеч “Ню дженерейшън” представи новата си програма и спечели златните медали за пореден път! Участие в клас “Соло” записаха Габриела Пенате, завоювала 5 място, а при големите Михаела Щрегарска спечели бронзов медал.

„Имаме честта и отговорността за 25-и път да сме домакин на това състезание – най-дълго провежданото състезание в еБългария. Радвам се, че в него участваха близо 100 деца от София, Варна, Пловдив, Русе и Ловеч“, подчерта в поздрава си кметът на общината Корнелия Маринова. Заедно със заместник-кмета Ивелина Радевска тя връчи купите и медалите в различните категории.