"Осъм" Ловеч
“Осъм” Ловеч

Виктор Симеонов

При голям зрителски интерес “Осъм” Ловеч надигра с лекота студентите от НСА. Още в началните минути нашите заиграха силно и поведоха със 7-2. Голяма заслуга за това имаше и нашият опитен вратар Юлиян Симеонов, който отчая нападателите дръзнали да му отбележат гол.

С бърза игра и добри взаимодействия, ловчалии водеха на полувремето с 18-10, като резултатът можеше да е още по-голям,но осъмци пропуснаха пет-шест чисти положения за гол.

През втората част нещата на игрището не се промениха много и ловчалии държаха мача изцяло в своя полза, като на моменти преднината достигаше 10 гола. Много добри изяви през втората част на нашата врата имаше Симеон Цветков.

Едно от най-хубавите неща в мача беше включването в игра на трима от юношите на Осъм – 15 годишните Мартин Ангелов, вратаря Константин Илиев и 16 годишният Васил Микренски. Трите момчета влязоха с голям ентусиазъм в игра под бурните аплодисменти на публиката, а Мартин Ангелов се отчете и с техничен и атрактивен гол.

Най-много попадения за “ОСЪМ” отбелязаха Виктор Симеонов и Александър Бояджиев по 8 гола, а Георги Нейков добави 7.

В крайна сметка ловчалии взеха победата с 36-28 в първият си мач от първенството за годината.

Следващата събота “Осъм” гостува на “Левски” гр.Левски, където отново ще се стреми към победата.