"Осъм" Ловеч
“Осъм” Ловеч

Отличен старт за Осъм Ловеч в първенството! В първият мач от хандбалната лига, ловчалии се наложиха над студентите от НСА с резултат 25-20 (на полувремето 12-7). Нашите момчета водеха през целият мач, като отличната игра в защита на нашият отбор спомагаше за това.

Първото полувреме завърши с 5 гола аванс за “Осъм” Ловеч. Втората част започна също добре,  като с добрата игра в защита и последвалите бързи контраатаки  осъмци водеха с 21-13 десет минути преди края на мача.

Отборът ни игра изключително дисциплинирано, като спази всички тактически указания на треньора Юли Симеонов.Силен мач изигра абсолютно целият ни отбор.

Тази неделя, 18 октомври от 15.00ч. “Осъм” приема в Ловеч отборът на “Левски” гр.Левски. Входът в залата е свободен.

Да подкрепим отбора в домакинските му мачове в един от най-интересните и атрактивни спортове.