habdallosam1406151Ловчалии надиграха като гости втородивизионния “Калиакра” и продължават на четвъртфинал срещу Шумен, съобщават от спортния клуб. Без петима състезатели от основния състав нашите момчета надиграха съперника. Осъмци поведоха от самото начало и през цялото време от мача водеха в резултата.

На полувремето резултата беше 21-14,а мачът завърши 43-34 за нашите.Хубавото в мача беше,че в игра влязоха двамата юноши на Осъм Васил Микренски и Мартин Ангелов.Васил показа 100 процентова стрелба 3 от 3 от дясното крило,а Мартин се отчете с добра игра в защита и асистенции в нападение.В Осъм се завърна юношата на тима Любослав Пашев,който реализира 5 попадения.

Най-резултатен за нашите беше капитана Виктор Симеонов с 11 гола, а Георги Нейков добави 8гола.На четвъртфинала нашите ще срещнат коравият и опитен тим на Шумен.

На 7 януари от 14.00ч. Осъм започва вторият полусезон от шампионата с домакинство срещу отбора на НСА-София.