majehb812141Мъжкият отбор на „Осъм“ Ловеч победи студентите от Национална спортна академия с 27-24 (на полувремето 15-14). Двата отбора изиграха мъжки мач, като всеки от тях желаеше победата.

Ловчалии на няколко пъти повеждаха с 5 гола, но така и не успяваха да задържат разликата. Полувремето дойде при 15-14 за „Осъм“.

През втората част домакините поведоха с 20-15, но допуснаха изравняване 20-20 в 40 минута от мача. Въпреки това, „Осъм“ затегна защитата и след 10 минути игра отново поведоха с 5 гола разлика.

В крайна сметка, мачът завърши при резултат 27-24 за ловчалии. Най-много попадения за „Осъм“ отбелязаха Виктор Симеонов 11гола, Григори Карапетян 4, а за студентите най-резултатни бяха Николай Борисов 6 и Николай Нейчев 5.