«

»

юни 19 2016

Разпечатай това Публикация

Състезателите на „Роксмайл“ спечелиха златото на финалите на Националния турнир по акробатичен рокендрол за купата на Община Ловеч

Прочетено3031пъти

rocksmile1806161На 18 юни Ловеч беше домакин за 25-ти път на състезание по акробатичен рокендрол! Турнирът се проведе в спортната зала, като участие взеха повече от 90 деца! Състезателите на „Роксмайл“ спечелиха златото във всеки клас, където имаха спортни двойки! Дебютантите в клас „Мини Деца“ Христо Николов – Гергана Атанасова спечелиха златните медали и купата.

В клас „Деца“ златото и купата спечели двойката на „Роксмайл“ Николай Петков – Кристина Христова.

Сребърни медали за Георги Конов – Теменуга Монова, а пълната хегемония на ловешкия клуб допълниха Цветомир Маринов – Зорница Заимова, които спечелиха бронзовите медали! В същия клас 7 място заеха Александър Абгелов – Ралица Христова, а 8 станаха Веселин Читинов – Моника Раевска.

В клас „Юноши“ шампион стана двойката на „Роксмайл“ Александър Иванов – Цветина Нацева. Бронзовите медали тук завоюваха Владислав Мишев – Мария Цанова, Павел Велков – Бетина Бумова заеха 5 място, а шести останаха Никола Кушев – Мариела Ингелска.

Формацията на „Роксмайл“ Ловеч „Ню дженерейшън“ представи новата си програма и спечели златните медали за пореден път! Участие в клас „Соло“ записаха Габриела Пенате, завоювала 5 място, а при големите Михаела Щрегарска спечели бронзов медал.

„Имаме честта и отговорността за 25-и път да сме домакин на това състезание – най-дълго провежданото състезание в еБългария. Радвам се, че в него участваха близо 100 деца от София, Варна, Пловдив, Русе и Ловеч“, подчерта в поздрава си кметът на общината Корнелия Маринова. Заедно със заместник-кмета Ивелина Радевска тя връчи купите и медалите в различните категории.