«

»

юни 02 2016

Разпечатай това Публикация

Пълната програма за мачовете от груповата фаза на Европейското първенство във Франция 2016

Прочетено1214пъти

euro2016franceПълната програма за мачовете от груповата фаза на Европейското първенство във Франция през 2016-а година. Всички мачове ще може да следите в каналите на Нова Броудкастинг Груп.

Група А

10 юни Франция – Румъния 22.00 часа

11 юни Албания – Швейцария 16.00 часа

15 юни Румъния – Швейцария 19 часа

15 юни Франция – Албания 22 часа

19 юни Румъния – Албания 22 часа

19 юни Швейцария – Франция 22 часа

 

Група В

11 юни Уелс – Словакия 19.00 часа

11 юни Англия – Русия 22.00 часа

15 юни Русия – Словакия 16.00 часа

16 юни Англия – Уелс 16.00 часа

20 юни Русия – Уелс 22.00 часа

20 юни Словакия – Англия 22.00 часа

 

Група С

12 юни Полша – Северна Ирландия 19.00 часа

12 юни Германия – Украйна 22.00 часа

16 юни Украйна – Северна Ирландия 19.00 часа

16 юни Германия Полша 22.00 часа

21 юни Украйна – Полша 19.00 часа

21 юни Северна Ирландия – Германия 19.00 часа

 

Група D

12 юни Турция – Хърватия 16.00 часа

13 юни Испания – Чехия 16.00 часа

17 юни Чехия – Хърватия 19.00 часа

17 юни Испания – Турция 22.00 часа

21 юни Чехия – Турция 22.00 часа

21 юни Хърватия – Испания 22.00 часа

 

Група Е

13 юни Ейре – Швеция 19.00 часа

13 юни Белгия – Италия 22.00 часа

17 юни Италия – Швеция 16.00 часа

18 юни Белгия – Ейре 16.00 часа

22 юни Италия – Ейре 22.00 часа

22 юни Швеция – Белгия 22.00 часа

 

Група F

14 юни Австрия – Унгария 19.00 часа

14 юни Португалия – Исландия 22 часа

18 юни Исландия – Унгария 19.00 часа

18 юни Португалия – Австрия 22.00 часа

22 юни Исландия – Австрия 19.00 часа

22 юни Унгария – Португалия 19.00 часа

 

За удобство, програмата и по дни:

► 10.06.2016 Франция – Румъния 22:00
► 11.06.2016 Албания – Швейцария 16:00
► 11.06.2016 УЕЛС – Словакия 19:00
► 12.06.2016 Турция – Хърватия 16:00
► 12:06.2016 Германия – Украйна 22:00
► 13.06.2016 Испания – Чехия 16:00
► 13.06.2016 Ирландия – Швеция 19:00
► 14.06.2016 Португалия – Исландия 22:00
► 15.06.2016 Франция – Албания 22:00
► 16.06.2016 Англия – УЕЛС 16:00
► 16.06.2016 Украйна – Северна Ирландия 19:00
► 17.06.2016 Испания – Турция 22:00
► 18.06.2016 Исландия – Унгария 19:00
► 19.06.2016 Швейцария – Франция 22:00
► 20.06.2016 Русия – УЕЛС 22:00
► 21.06.2016 Украйна Полша 19:00
► 21.06.2016 Хърватия – Испания 22:00
► 22.06.2016 Исландия – Австрия 19:00
► 22.06.2016 Италия – Ирландия 22:00

ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА:

► 25.06.2016 Първи осминафинал 16:00
► 25.06.2016 Трети осминафинал 22:00
► 26.06.2016 Пети осминафинал 19:00
► 27.06.2016 Седми осминафинал 19:00
► 30.06.2016 Първи четвъртфинал 22:00
► 02.07.2016 Трети четвъртфинал 22:00
► 06.07.2016 Първи полуфинал 22:00
► 10.07.2016 Финал 22:00.

Постоянен линк към тази тема: http://lovechtoday.eu/%d0%bf%d1%8a%d0%bb%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%bc%d0%b0%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%82%d0%b5-%d0%be%d1%82-%d0%b3%d1%80%d1%83%d0%bf%d0%be/

%d блогъра харесват това: