«

»

май 08 2014

Разпечатай това Публикация

Младите огнеборци от ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с бронз от турнира по пожароприложен спорт за купа „Свиленград“

Прочетено1471пъти

ogneborcijuniar705141Отборът на младежкия противопожарен отряд „Млад огнеборец“ при ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Ловеч, спечели трето място в комплексното класиране на турнира по пожароприложен спорт за купа „Свиленград“, провел се в края на април. Момчетата на Хинко Илиев се класираха на трето място и в дисциплината „400 метра щафетно бягане с препятствия“. Така се върнаха от Свиленград с два бронзови медала и две купи. В надпреварата участваха общо 13 отбора от страната, като младите огнеборци на Ловеч представиха областта.

Те спечелиха и районните състезания на младежките противопожарни отряди „Млад огнеборец“ и предстои да представят града на областното състезание, което ще се проведе на 12 май в Златна Панега.