мар. 02 2017

Заместник-кметът на Община Ловеч Венцислав Христов награди победителите в конкурса за мартеница

Прочетено2139пъти

Искам да пожелая на децата какъвто е усмихнат и слънчев днешният ден, така и целият месец март да е такъв – весел, пълен с игри, сега, след дългата зима. Честита Баба Марта!“.

Така заместник-кметът на Община Ловеч Венцислав Христов поздрави участниците в конкурса за най-хубава мартеница, който приключи на 1 март.

Венцислав Христов, заедно с Димитър Димитров, директор на Дирекция „Образование, здравеопазване, култура и туризъм“ в Община Ловеч, връчиха наградите на класираните участниците.

Конкурсът е организиран от Център за подкрепа за личностно развитие – Общински детски комплекс – Ловеч.

Тържеството се проведе в залата на Ловчанско читалище „Наука 1870“, като откриващото изпълнение бе танц на Младежкия танцов състав „Ловеч“ при ОДК.

Първо място при индивидуалните награди при учениците спечели Вероника Чаврова от ОУ”Проф.Д.Димов”, IV А клас, която бе измислила мартеничка във вид на цветно дърво.

Първо място при индивидуалните награди при детските гради е за Екатерина Ралчева Ралчева- ДГ ”Зора”, четвърта подготвителна група.

Мартениците от конкурса ще бъдат дарени на деца и възрастни от социалните заведения.

Ето и всички награди и наградени:

I. Детски градини

Групови награди

  • ДГ “Слънце”- група”МикиМаус” 5-6 години

  • ДГ„Зора” – 5 години, III група

  • ДГ “Слънце”-„Малкият принц”–II А група

  • ДГ „1-ви юни” –IV Подготвителна група

  • ДГ„Детелина”- IV Подготвителна разновъзрастова група

  • ДГ „Слънце” – III Подготвителна разновъзрастова група”Звездичка”

  • ДГ„Зора” – IV Подготвителна група

Индивидуални награди

1-во място: Екатерина Ралчева Ралчева- ДГ”Зора”, IV Подготвителна група

2-ро място: Бистра Георгиева Магунска – ДГ”Снежанка”, 6 години

2-ро място: Никол Йонкова Димитрова- ДГ “Слънце”, II Б група”Мечо Пух”

2-ро място: Симеон Станиславов Димитров – ДГ”1-ви юни”, IV група

3-то място: Рая Ивайлова Ганчева- ДГ„Детелина”, III група

3-то място: Йоана Владиславова Василева- ДГ”Зора”, III група, 5 години

3-то място: Кристина Боева- ДГ”Слънце”, I възрастова група „Пчелица”

3-то място: ВикторияЖановаЙорданова- ДГ“Слънце”, III –та Подготвителна

разновъзрастова група”Звездичка”

Поощрения

  • Кристиян Иванов- ДГ “Слънце”, 3 години, Iвъзрастова група 2-4 години

  • Боряна Георгиева Георгиева – ДГ”Зора”, IV Подготвителна група

  • Теодора Дониславова Василева- ДГ”Зора”, III група,6 години

Училища

Групови награди

  • СУ”Т.Кирков”- I клас

  • СУ”Т.Кирков”- II клас

  • ОУ”Св.Св. Кирил и Методий”- IV клас

  • ОУ” Хр.Никифоров”- IV „б”клас

  • ОУ” Хр.Никифоров”- IV”в”клас

Индивидуални награди

1-во място: Вероника Чаврова – ОУ”Проф.Д.Димов”, IV а клас

2-ро място: Мария Василева – СУ”Т.Кирков”, VIII клас

2-ро място: Мартин Пламенов Петров – ОУ”Проф.Д.Димов”, IV а клас

3-то място: Мария Василева – ОУ”Проф.Д.Димов”, I б клас

3-то място: Петя Пламенова Петрова – ОУ ”Хр.Никифоров”, V а клас

Поощрения

  • Вяра Владимирова Мошолова – ОУ ”Хр.Никифоров”, I а клас

  • Стефани Живкова Йорданова – ОУ”Проф.Д.Димов”, I в клас

  • Симона Игнатова Стефанова – ОУ”В.Левски”, IV б клас

Постоянен линк към тази тема: http://lovechtoday.eu/%d0%b7%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%bd%d0%b8%d0%ba-%d0%ba%d0%bc%d0%b5%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%87-%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d1%86-4/

%d блогъра харесват това: